BEKO Hob | HDI32400TO | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch control | Timer | Black
- TootjadBEKO
- Mudel: HDI32400TO
- Saadavus: 5
-
168€
BEKO Hob | HDI32400TO | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch control | Timer | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Boost-funktsioon | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 580 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 6 cm |
| Laius | 28.8 cm |
| Net weight | 4.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 90 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | HDI32400TO |
| Sügavus | 52 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toiduvalmistamise ala diameeter | 180 mm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 1500/2000/2300 W |
| Võimsusastete arv | 9 |
| Volume (m3) | 0.023606 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |





